
Домашний бавовняний костюм вільного крою штани халат пояс в клітинку
3 048 ₴
- В наявності
- Код: 1952.5071
+380 (97) 609-49-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильный костюм скрасит твои домашние образы. Трендовый принт клетка придаст яркости. В комплекте идут: укороченный халат, штаны, пояс. Воротник отложной. Рукав длинный, приспущенный.
Характеристики
| Колекція | Home party |
|---|---|
| Матеріал | 50% віскоза, 40% полиестер, 10% шерсть / підкладка 100% бавовна |
| Колір | кавовий (капучино) |
| Принт | клітинка |
| Фасон | прямий, вільний, широкі брюки |
| Сезон | демісезон |
| Декоративні елементи | Планка, манжети, пояс брюк на резинке 4 см |
| Конструктивні елементи | Брюки без бічного шва, підкладка |
| Комплектація | Вкорочений халат, брюки, пояс |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Довжина виробу | S-M=76,5 см, L-XL=78 см |
| Довжина брюк | S-M=105,5 см, L-XL=106,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відображення на сайті | 1952.5071 |
| Колекция | Home party |
| Декоративні елементи | Планка, манжети, пояс штанів на гумці 4 см |
| Довжина виробу | S-M=76,5 см, L-XL=78 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Комплектація | Укорочений халат, штани, пояс |
| Конструктивні елементи | Штани без бічного шва, підкладка |
| Матеріал | 50% віскоза, 40% поліестер, 10% шерсть/підкладка 100% бавовна |
| Назва | Домашній костюм 1952.5071 |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 46390 |
| Принт | клетка |
| Розмір | S-M |
| Сезон | Демисезон |
| Фасон | прямий, вільний, широкі штани |
| Колір | кавовий (капучино) |
| Ціна | 3048.00 |
| Штрихкод | 2000000175515 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 048 ₴







