Матеріал: натуральний замш
Підошва: туніт
Розмірна сітка: 36-41 (стандартна)
Колодка: повномірна, на середню повноту стопи.
Висота підбора 5 см
Обхват голені 37 см
Висота чобота по задньому шву 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Козаки |
| Висота платформи | 5 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | Тунит |
| Обхват голінища | 37 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват голенища | 37 см |
| Фасон підбора | Танкетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 780 ₴


