Матеріал: натуральний замш
Підошва: туніт
Розмірна сітка: 36-40 (стандартна)
Колодка: повномірна, на середню повноту стопи.
Висота -12 см,
Обхват щіколотки 27 см.
Підбор - 5,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Козаки |
| Висота платформи | 5.5 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | Тунит |
| Обхват голінища | 27 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват голенища | 27 см |
| Фасон підбора | Танкетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴







